Sürekli gelişme kaydederken, her zaman yanınızda

Her gün daha ileriye bakmak

Hikayemiz
 • 1947 - 1970

  Hikayemiz, kalkınma döneminde İtalya'da başlıyor: Cherubini imzasını taşıyan ve metal dövme zanaatini sürdüren ilk faaliyet. Detaya özen, his, ilke üzerine kurulu üç nesli kapsayan uzun bir hikayenin başlangıcı olduğunu kimse düşünemezdi En rekabetçi İsviçre pazarına açılmayı hedefleyen faaliyetin ilk yılları, yeni çözümlerin arayışıyla tanımlanır. Küçük çapta zanaatkar bir şirket olarak başlayan faaliyetimiz, en sıkı İsviçre standartlarına uygun şekilde, cam kapı aksesuarları tedarik eden uluslararası bir firmaya dönüştü.

 • 1970 - 1990

  Altmışlı yılların uzun süreli ekonomik boom etkisi yenilenme arzumuzu besledi. Ürün arzının yeniden kurulması, çeşitlendirilmesi ve genişlemesi, panjur ve jaluzi aksesuarlarının üretimine yol açtı.

  Cherubini şirketinin büyüme ve yayılma süreci, tente ve zip perde için ilk çözümlerin bulunduğu ürün gamının genişlemesiyle seksenli yıllarında gerçekleşiyor. Şirketin uluslararası vizyonunun kurulduğu bu canlı ve hareketli yıllarda, Cenevre’de ilk uluslararası ticari bürosunun açılışı yer alıyor. Günümüze ait global yapının ilk adımı.

 • 1990 - 2000

  XX asrın son yılları, hikayemize yeni bir gelişme yaşatıyor. Tente otomasyon sistemi için ilk elektronik çözümlerinin üretimine başlıyoruz: bu inovasyon, şirketimizi ileriye itmekle birlikte, manuel ve elektronik manevra arasında gitgide daha entegre bir arz ile uluslararası pazarını elde eden yerel bir zanaat faaliyetinin temsilcisi ve Made in Italy’nin gerçek elçisi olmasını sağlayacak .

 • 2000 - bugün

  Hedefimiz, evlerde kişiselleştirilebilir bir konfor sağlayan, elektronik ve otomasyon alanlarını bir araya getiren önde gelen çözümler üretmektir. Geçmiş deneyimin ve gelecek hedeflerin önemini göz önünde bulundurarak, İtalya, Fransa, Almanya, İspanya, Çin ve Türkiye’de yer alan şubelerimizde yakın ve profesyonel şekilde çalışan 180 görevlinin çabası sayesinde yolumuza devam ediyoruz.

“Detaya özen göstermenin peşinde koşuyoruz. Daima en yüksek kaliteyi hedefliyoruz. Başarılarla dolu bir geçmişimiz var ve yenilik yapmayı ve kendimizi yenilemeyi sürdürüyoruz. Seçkin bir ürün ve hizmet tercih eden herkese sunmak için.”

Araştırma ve geliştirme

Tüp motor ve manuel aksesuarların üretimi aşamasında, elektronik ve otomasyon sektörlerinde ileri yetkinlik gösteren üç ayrı projelendirme bürosunun sinerjik iş birliği sayesinde her çözümü tasarlayıp geliştiriyoruz. Ek değer getiren sistemler sunmak için ortak bir vizyon.

Malzemelerin seçimi

İşlenecek ham maddelerini, kaliteli olmalarına ve üzerinde çalışıldığında iyi sonuç vermeleri suretiyle dikkatle seçiyoruz. Üretim hatları, kalıplama yöntemleri ve mekanik işlemleri sayesinde, zamak, pirinç, alüminyum, çelik ve plastik malzemelerini değiştirir.

Entegre üretim

Projelerimizin somut bir şekilde alması için gerekli olan tüm teknolojileri kullanmaktayız. 14.500 metre karelik üretim alanındaki özel bölümlerin varlığı, tornalama, perdahlama, çarklama, ısıl kürleme işlemlerinin her aşamasında her detayın üzerinde, son derece esnek şekilde özenle çalışılmasını sağlıyor.

Kalite testleri

Ürünleri, dayanıklılık ve karşılaştırma testleri, prototiplerin oluşturulması ve alternatif malzemelerin araştırılması için cihazlarla donatılmış bir laboratuvarda test ediyoruz. Nihai müşteri, distribütör ve tesisatçılara garanti vermek için dikkatli ve titiz bir çalışma şekli.

Lojistik yönetimi

Şirketimizin yapısı, büyük bir grup altında birleşen küçük işletmeler ağından oluşmaktadır: sözü geçen esnek ve aktif ağ , ürünlerimizin en kısa zamanda ve dakik olarak teslim edilmesi için kurulmuştur. Şubelerimiz bünyesinde yıllar boyunca oluşan uluslararası destek ağı sayesinde müşterilerimize daha yakınız.

Destek ve eğitim

Sistem, kullanım kılavuzu, katalog, broşür ve eğitim kurslarının kurulması ve yapılandırılması için videoların yer aldığı Cherubini Academy dijital platformu ile teknisyen, tesisatçı, distribütör ve bireylerin yanındayız.